Beyaz TV

Beyaz TV, 24 Mayıs 2010 tarihinde Osman Gökçek tarafından kurulan ulusal televizyon kanalıdır.

2010 yılından önce Ses TV ismiyle yayın faaaliyetlerini sürdüren kanal, aynı frekans üzerinde, yeni logo ve yeni isim ile 24 Mayıs 2010 tarihinde yeni yayın dönemine başlamıştır. Kanalın sahibi ise ski Ankara Belediye Başkanı Melih Gökçek’in oğlu Osman Gökçek’tir.

Beyaz Televizyon Radyo Yayıncılığı Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi bünyesinde yayın faaliyetlerini sürdüren kanal 2013 yılında genel yayın türünde SD lisansı satın almış ve yayın içeriğini yenilemiştir. Türksat 4A uydusu üzerinden ücretsiz yayın hizmeti veren kanal D-Smart, Digiturk, KabloTV, Tivibu, Turkcell TV+ ve Kablo TV’de de izlenebilmektedir.

Beyaz TV HD kanalı ise SD yayın yapan Beyaz TV kanalı ile eşzamanlı yayın yapmakta ancak izleyenlere yüksek çözünürlükte izleme olanağı sağlamaktadır. Bu nedenle izleyici tercihini HD’den yana kullanmaktadır.

Beyaz TV yayın akışında bir çok eski popüler dizilerin tekrar bölümleri, film, tartışma/siyaset, spor, müzik-eğlence, ekonomi, yaşam & yemek, otomobil, sağlık, din, aktüel, magazin, çocuk, belgesel, gezi, sinema ve haber içerikli programlar bulunmaktadır.

En popüler programları arasında, Söylemezsem Olmaz, Beyaz Futbol, Derin Futbol, Nedir Bu, 7. Gün ve Sürmanşet gibi programlar bulunmaktadır.

Beyaz TV canlı yayınına internet sitemiz üzerinden internet bulunan her ortamda ulaşabilir, frekans ve iletişim bilgilerine bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.

Beyaz TV Tarihçesi

Kanal, 24 Mayıs 2010 tarihinde kurulmuş bulunmaktadır. Beyaz TV, Kanal Beyaz Televizyon Radyo Yayıncılığı Sanayi ve Ticaret A. Ş tarafından idare edilmektedir. Kanalın ve şirketin sahibi ise eski Ankara Büyük Şehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’ in oğlu Osman Gökçek gibi gözükse de bu konuda kesin bir bilgi ortaya konulmamaktadır. Ayrıca Osman Gökçek kanalın genel koordinatörlük görevini de üstlenmektedir.

Kanal 2010 yılında kurulmuş olmasına rağmen düzenli olarak 2014 yılında bil itibar ulusal olarak yayın yapmaya başlamış bulunmaktadır. Diğer yayıncı kuruluşlar ile anlaşmaları geç yapabildiği için esas yayına da geç başlanmak zorunda kalınmış olmaktadır. Kanalın genel merkezi Ankara’da bulunmaktadır. Kanaldaki haber editörlüğü görevi Murat Erçin tarafından yerine getirilmektedir. Ayrıca kanalın HD formatında yayın yapan versiyonu bulunmaktadır.

Beyaz TV Hakkında

 

Kanalda yayınlanan dizilerin de bulunmasının yanı sıra çeşitli kategorilerde yapılan programlar kanalın asıl yayın sürecini oluşturmaktadır. Müzik, spor, siyaset, yaşam, aktüel, din, belgesel gibi birden çok alanda yayında olan programı bulunmaktadır. Ayrıca kanal eskiden reytinglerde üst sıralarda olup final yapmış dizileri tekrar bölümlerini yayınlayarak izleyici ile tekrar ekran başında buluşturmaktadır.

Hafta içi Ferda Yıldırım, hafta sonu da Elçin Açık Özcan sunuculuğundaki haber programları ile gündeme dair sıcak gelişmeler anlık olarak aktarılmaktadır. Kanalın güncel olarak yayınladığı bir dizi bulunmamaktadır. Genellikle eski dizileri tekrar ekrana getirmektedir. Bununla birlikte haftanın belirli günlerinde sinema filmlerine de yer vermektedir. Kanalı izlemek için TURKSAT 4A üzerinden 12380 V 27500 3/4 (SD/HD) frekanslarının girilmesi yeterli olmaktadır. Ayrıca, D SMART 40. kanal, Digitürk 36. kanal, Filbox 38. kanal ve Tivibu 31. kanal üzerinden de izleme imkanı bulunmaktadır.

Eski adı Ses Tv olan kanal 2010 yılı itibariyle ismini Beyaz Tv olarak değiştirmiş bulunmaktadır. Ulusal çapta yayın yapan kanal henüz daha yurt dışında yayın yapamamaktadır. Ancak kablolu tv üzerinden frekansların girilmesi ile izleme imkanına erişilmektedir. Yaşamın her alanına yayınlamış olduğu programlar sayesinde değinen kanaldaki bu programlar belirli sayıda izleyici kitlesine ulaşmaktadır.

 

Beyaz TV Dizi Ve Programları

 

Beyaz Futbol

 

beyaz tv beyaz futbolErtem Şener’in sunuculuğunu ve moderatörlüğünü yaptığı Beyaz Futbol’da, en son maçlar, oyuncu performansları, teknik direktörler ve kısaca futbola dair her şey, futbol dünyasının duayen isimleri eşliğinde yorumlanıyor. Beyaz TV’nin sevilen programlarından biri olan Beyaz Futbol, Cumartesi günleri 23.30’da Sinan Engin’in, Pazar günleri 23.30’da ise Sinan Engin, Ahmet Çakar, Ümit Karan ve Abdülkerim Durmaz’ın katılımlarıyla Beyaz TV ekranlarından izleyicilerle buluşuyor.

 

 

Söylemezsem Olmaz

 

beyaz tv söylemezsem olmazSöylemezsem Olmaz da Beyaz TV’nin en sevilen içerikleri arasında yer alıyor. Sunuculuğunu Ece Erken’in üstlendiği ve sivri dilli olmasıyla bilinen Bircan Bali’nin yorumlarıyla eşlik ettiği Söylemezsem Olmaz’da magazin dünyasının en son haberleri derinlemesine inceleniyor. Magazin dünyasının nabzını tutan Söylemezsem Olmaz, hafta içi her gün saat 08.45’te Beyaz TV’de!

 

 

 

Ne Var Ne Yok

 

beyaz tv ne var ne yokTürker Akıncı’nın sunuculuğunu üstlendiği Ne Var Ne Yok’ta tarih, din, sanat, felsefe, siyaset ve daha başka birçok konu hakkında konuşuluyor ve gündemdeki meseleler masaya yatırılıyor. Her hafta farklı konuların farklı konuklarla birlikte irdelendiği program Ne Var Ne Yok, her Perşembe günü saat 23.00’da Beyaz TV ekranlarından sevenleriyle buluşuyor.

 

 

 

Gündem Özel

 

beyaz tv gündem özelBeyaz TV’nin sevilen programı Gündem Özel’de gerek ülkemizden gerekse tüm dünyadan en güncel haberler izleyicilere sunuluyor. Gündemdeki olayların tarafsız ve ilkeli şekilde incelendiği programın sunuculuğunu Ferda Yıldırım yapıyor. Gündem Özel her Salı akşamı saat 23.00’da Beyaz TV ekranlarında!

 

 

 

HD Beyaz TV Hangi Platformlardan İzleyebilirim?

 

Türksat 4A Uydusu

D-Smart 40.Kanal

Digitürk 36.Kanal

KabloTV 35.Kanal

Tivibu 31. Kanal

Turkcell TV+ 3.Kanal

Teledünya 36.Kanal

 

Beyaz TV Frekans Bilgisi

 

Frekans: 12380

Sembol Oranı: 27500

Polarizasyon: Dikey (V)

FEC: 3/6

beyaz tv izle,beyaz canlı izle,beyaz tv ücretsiz seyret,beyaz tv online izle,beyaz tv yayın akışı,beyaz tv haber izle,beyaz tv donmadan izle,mobil izle beyaz tv

Leave A Comment