A Haber

a Haber, Turkuvaz Medya Grubu tarafından kurulmuş haber kanalı. Kanalın genel yayın yönetmenliğini Habertürk TV’nin eski genel yayın yönetmeni Erdoğan Aktaş üstlenmiş, 2011’de yerine eski yardımcısı Cengiz Er geçmiştir. Hem HD hem de SD yayın yapmaktadır. Türkiye’nin ilk HD yayın yapan haber kanalıdır.

Türkiye’nin ilk ve en büyük online tv portalıdır. “Canli Tv” markasıyla 2005 yılından beri ziyaretçilerine kesintisiz olarak en kaliteli canli tv izleme imkanı sunuyoruz. Web sitemiz sadece canlı televizyon değil Türkiye’nin en iyi canlı radyo kanallarını da online olarak sizlere ulaştırmaktadır.

Online tv sitemizde sınırsız ve donmadan bütün kanalları izleyebildiğiniz gibi; yayın akışları, televizyon kanallarının iletişim ve frekans bilgilerini de bulabilirsiniz. Ayrıca bloğumuzu takip ederek sevdiğiniz diziler için ipuçları ve bölüm tahlillerini de heyecanla okuyabilirsiniz.

Canli tv izlemenin en iyi adresi olan canlitv.com ile Full HD kalitesinde kesintisiz onlarca Tv kanalını mobil tv hizmeti ile de ücretsiz izleyebilirsiniz. “Canlitv.com Mobile” markası ile Android uygulamalarımız siz kıymetli izleyicilerin hizmetine sunulmuştur.

Web sitemiz ve mobil uygulamalarımız tamamen ücretsiz olduğu gibi yapmış olduğumuz altyapı yatırımları ile sizlere her zaman en iyi online tv izleme imkanı sunmaktayız. Dile kolay tam 15 yıl! Evet, 15 yıldır göstermiş olduğunuz büyük ilgi ve desteğinizle canli tv ailesi olarak gücümüze güç kattık. Büyük bir aile olduk. Online tv sitemizi bu günlere getiren her izleyicimize teşekkür ediyoruz.
A haber Türkiye’nin en önemli haber kanalıdır. 2011 yılında kurulan A Haber Türk televizyonlarında Hd yayın yapan ilk kanal olarak bilinmektedir. Turkuvaz medya bünyesinde yayın hayatına devam eden kanal Türkiye’nin yanı sıra Azerbaycan ve Kuzey Kıbrıs’ta da yayınlanmaktadır. Türkiye’nin en popüler haber kanallarından bir tanesi olan A Haber’in günümüzde genel yönetmenliğini Abdülhalik Çimen yapmaktadır.

Haberden Spora Her Şey Bu Kanalda

Kurulduğu tarihten beri Türkiye’nin en önemli haber kanallarından biri olan A Haber Türkiye’de ve dünyanın çeşitli yerlerindeki olayları canlı yayınlar ile izleyiciye aktarmaktadır. Özellikle son zamanlarda Atv’nin de Turkuvaz medya grubuna girmesinden dolayı ortak haber yayınları yapılan kanal habercilikte büyük bir başarı elde ederek Türk ordusunun Afrin operasyonunu dakika dakika yerinden aktardı. Bu başarılar kanalın önemini arttırarak A haberi Türkiye’nin bir numaralı haber kanalı durumuna getirmiştir. Kanalda gündelik haberlerin yanı sıra ekonomi ve spor programları da yapılmaktadır. Özellikle Ziraat Türkiye Kupası maçları ilk turlardan itibaren canlı olarak A Haber’de yayınlanmaktadır.

A Haber Yayın Akışı

A Haber’de haber yayınları sabah saat 05.00’de Sabah Ajansı programı ile başlamaktadır. Ardından 08.45’de ekonomi bülteni programı ile yatırımcılara para piyasalarının durumu aktarılıyor ve özel konuklar değerlendirmelerde bulunuyor. 09.45’de ise spor bülteni programı yapılarak Türkiye ve dünyadaki çeşitli spor dallarındaki gelişmeler sporseverler ile paylaşılıyor. 10.00’da ise Ajans Bugün adlı program ile günün ilk gelişmeleri ve dünden kalan önemli haberler izleyici ile paylaşılıyor. 12.45’de tekrar spor ajansı programı yayınlanmakta. 16.40’da para piyasalarının değerlendirildiği ekonomi raporu programı kanalda canlı olarak yayınlanıyor.

Daha sonra 18.00’de akşam haberlerini izleyiciye aktarmak için Ajans Akşama Doğru adlı program yapılıyor. Bu programın sunuculuğunu Hikmet Öztürk yaparken programa çeşitli alanlarda uzman haberciler katılıyor ve bu haberciler güne damga vuran haberleri yorumluyor. A haberde ilerleyen saatlerde çeşitli spor programları ve ekonomi programları yapıldıktan sonra gece haberleri için 23.00’de Cansın Helvacı ile Gece Ajansı programı yapılıp günün gelişmeleri izleyici ile paylaşılıyor. A haberde günlük haber programı 02.00’da İrem Sansak ile Ajans Yeni Gün programı ile sona eriyor.

A HABER Dizi Ve Programları

Memleket Meselesi

a haber memleket meselesiA Haber’de yayınlanan Memleket Meselesi programında “Ülkemizde neler oluyor?”, “Neler Olacak?” sorularını programın sunuculuğunu üstlenen Duygu Leloğlu soruyor, programda konuk edilen çok değerli konuklar ise cevaplıyor. Türkiye’ye dair en sıcak gelişmelerin masaya yatırıldığı program Memleket Meselesi her Salı akşamı saat 21.00’da A Haber’de!

Düşünce Atlası

a haber düşünce atlasıYaşadığımız güncel sorunlar, sürekli gündemimizde kalan meseleler, dünün tecrübeleri ve yarına dair öngörüler kısacası hayatımıza dair her şey Düşünce Atlası’nda konuşulup tartışılıyor. Murat Gener’in sunumu ve Prof. Dr. Ekrem Demirli’nin katılımıyla gerçekleştirilen programı aynı zamanda alanında uzman çok değerli isimler de konuk ediliyor. Düşünce Atlası her Pazar gecesi saat 00.15’te A Haber ekranlarında!

Toplumsal Hafıza

a haber toplumsal hafızaToplumsal Hafıza, geçmişte yaşananları hafızasından asla çıkarmamak isteyenler için belgesel tadında bir program. Ancak belgesel niteliğinin yanı sıra aynı zamanda da bir tartışma programı. Sunuculuğunu Haktan Uysal’ın üstlendiği Toplumsal Hafıza her Cumartesi akşamı saat 21.00’da A Haber ekranlarında!

Arka Plan

a haber arka planBirçok meselenin kimsenin bakmaya cesaret edemediği bir de arka yüzü vardır. Arka Plan, bu arka yüzü, madalyonun öteki yüzünü, gerçeğin ötesini izleyicilere sunmayı amaçlayan bir A Haber programı. Orhan Sali’nin sunduğu ve uzman konukların yanıtladığı program her Çarşamba akşamı saat 21.00’da A Haber ekranlarında sevenleriyle buluşuyor.

A HABER Hangi Platformlardan İzleyebilirim?

Türksat 4A Uydusu

D-Smart 35.Kanal

Digitürk 332.Kanal (HD)

KabloTV 56.Kanal

A HABER Frekans Bilgisi

Frekans: 12053

Sembol Oranı: 27500

Polarizasyon: Yatay (H)

FEC: 5/6

a haber canlı izle,a haber son dakika,a haber ücretsiz izle,a haber online izle,a haber donmadan izle,izle a haber

Leave A Comment